KONST / Litografier / Färglitografi 15936102
nr 1593 6102
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Signerad, numrerad 215/300, daterad 1975. Färglitografi, bildmått: 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x71 cm
Utrop:
500 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:12:02
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd